CertyfikatyProducenci
Czas realizacji zamówień

DOSTAWA I TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Sprzedający informuje, że stosuje ograniczenia w zakresie kraju dostawy - wysyłka możliwa wyłącznie na terytorium Unii Europejskiej.

 W przypadku, gdy zamówione przedmioty mają być dostarczone poza granicami Polski, Klient w momencie składania zamówienia jest poinformowany o łącznej cenie zakupionych produktów, wraz z informacją o obowiązku zapłaty kosztów wysłania urządzenia pod wskazany przez klienta adres, które zostaną sprecyzowane po złożeniu zamówienia (kosztu wysyłki przesyłki za granicę nie jesteśmy w stanie ustalić wcześniej).

Złożenie zamówienia przez Kupującego następuje poprzez kliknięcie linku dostępnego pod przyciskiem "Zamówienie z obowiązkiem zapłaty" lub poprzez wysłanie wiadomości email z zamówieniem na adres email sklepu, co stanowi złożenie przez Klienta oferty zawarcia umowy sprzedaży zamówionego Produktu. Sprzedający po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia zobowiązany jest poinformować Klienta o wysokości opłat należnych za realizację zamówienia poza granice Polski. Klient ma możliwość niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia lub kosztów wysyłki i odstąpienia od umowy.

 

Na terytorium Polski Sprzedający wysyła zamówiony Produkt za pośrednictwem:

a) firmy kurierskiej InPost:

  • Przed płaconą przesyłką kurierską,
  • Przesyłką płatną za pobraniem,
  • Przesyłką Paczkomatową.

 

Na terytorium Polski koszty wysyłki wynoszą:

  1. Przesyłka za pobraniem: 
  2. Przesyłka opłacona przedpłatą na konto:
  3. Przesyłka paczkomatowa opłacona przedpłatą na konto:  

 

 

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w jednej z placówek Sprzedającego – w naszych placówkach akceptujemy płatności gotówką oraz kartą płatniczą.

 

 

Sprzedający nie stosuje domyślnych opcji z ukrytymi płatnościami.

W przypadku zamówień hurtowych lub nietypowych koszt dostawy jest ustalany indywidualnie z klientem przed realizacją zamówienia.

Na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej termin doręczenia zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).

Łączny czas spełnienia świadczenia, naliczany od daty potwierdzenia przyjęcia zamówienia w naszym systemie do dostarczenia Produktu na terytorium Polski wynosi maksymalnie 14 dni roboczych.

Darmowa dostawa

Płatności PayU
Kontakt
  • ODBIÓR / SPRZEDAŻ

 
 
Produkt dnia
Promocje
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl